Elektrisk vannpumpe til GM LS-motorer - Billet aluminium

Sku: 1.00144.07-BK-2808

Lagerstatus 5 på lager

NOK 3408,22 eksl mva
i h
Send til
*
*
Fraktmetode
Navn
Estimert leveringsdato
Pris
Ingen fraktalternativer

Elektrisk vannpumpe til GM LS-motorer

Denne elektriske vannpumpen er en god oppgradering for GM LS-baserte motorer som et alternativ til den originale remdrevne vannpumpen. Den egner seg godt til oppsett der man ønsker bedre kontroll over kjølingen og en mer performance-orientert løsning, spesielt når kjølesystemet arbeider under større belastning enn standard.

Pumpen er utviklet for LS-plattformen og passer til en lang rekke LS-motorer, blant annet LS1, LS2, LS3, LS7, LS9, LSA, L76, L77, L98, LSX og andre LS-baserte performance-motorer. Med en referanseflow på ca. 130 liter per minutt er den laget for å flytte store mengder kjølevæske og bidra til mer stabil temperaturkontroll under belastning.

Vannpumpen er produsert med CNC-maskinert hus og egner seg godt som oppgradering til både motorsport og optimaliserte gatebiler, der stabil kjøling er viktig. Det gjør den til et godt valg for performance-prosjekter, motorbytter og andre spesialbygg der man ønsker en effektiv og driftssikker kjøleløsning.

Spesifikasjoner
Passer til GM LS-motorer
Kompatibel med blant annet LS1, LS2, LS3, LS7, LS9, LSA, L76, L77, L98 og LSX
CNC-maskinert pumpehus
Utviklet for høy flow
Referanseflow: ca. 130 liter/minutt
Egnet for performance- og motorsportbruk

0.0 0
Skriv din egen anmeldelse Close
  • Kun registrerte brukere kan skrive anmeldelse
*
*
  • Dårlig
  • Perfekt
*
*
*
Kun registrerte brukere kan skrive anmeldelse