Qualitec roll over valve AN10

Produsent: GoldLine
Roll over ventil med AN10-tilkobling for drivstofftanker og fuel cells. Monteres vertikalt i tanken og sørger for kontrollert utlufting under normal drift samt økt sikkerhet ved velt.
Sku: 1.00210.04023

Lagerstatus 11 på lager

NOK 171,29 eksl mva
i h
Send til
*
*
Fraktmetode
Navn
Estimert leveringsdato
Pris
Ingen fraktalternativer

Denne AN10 roll over ventilen er utviklet for utlufting av drivstofftanker og fuel cells, hvor sikker og kontrollert ventilasjon er avgjørende. Ventilen monteres vertikalt på toppen av tanken og gir normal utlufting under drift.

Ved kraftige helninger eller dersom kjøretøyet velter, er ventilen konstruert for å begrense eller stenge utluftingen, noe som reduserer risikoen for at drivstoff renner ut gjennom tankventilasjonen. Dette gjør den velegnet til motorsport, trackday, rally, offroad og andre spesialbygde kjøretøy.

Den kompakte konstruksjonen med AN10-tilkobling gjør ventilen enkel å integrere i drivstoffsystemer med AN-fittings og utluftingsslanger.

 

Spesifikasjoner:
Type: Roll over ventil / tankutluftingsventil
Farge: Svart
Tilkobling: AN10
Montering: Vertikalt i tanken
Bruksområde: Drivstofftank og fuel cell

*
*
*
Kunder som kjøpte denne varen kjøpte også

90gr. AN kobling - AN10 - Svart - Push lock

1.00201.02011
NOK 141,76 eksl mva