RRS quick release til ratt gull

Produsent: RRS
RRS quick release til ratt i gull. CNC-frest aluminium med 6 x 70 millimeter bolt pattern, 53 millimeter (2,1") dybde og bolt-on montering uten sveising.
Sku: 1.00235.08044

Lagerstatus 1 på lager

NOK 658,54 eksl mva
i h
Send til
*
*
Fraktmetode
Navn
Estimert leveringsdato
Pris
Ingen fraktalternativer

RRS quick release til ratt i gull for rask av- og påmontering av ratt i motorsport, rally, trackday og spesialbygde biler. Systemet gjør det enkelt å fjerne rattet ved inn- og utstigning og brukes ofte i biler med bur, smal kupé eller fokus på sikkerhet og funksjonalitet.

Quick release-systemet er CNC-frest i aluminium og monteres direkte mellom rattnav og ratt uten behov for sveising. Modellen har en dybde på 53 millimeter (2,1"), noe som gir en kompakt, men fortsatt funksjonell avstand mellom ratt og rattnav.

Modellen passer til 6 x 70 millimeter bolt pattern og er kompatibel med mange motorsportratt fra blant annet RRS, Sparco, OMP og lignende produsenter. Den kompakte konstruksjonen gir en direkte og solid rattfølelse med minimalt slark.

Leveres komplett med bolter og verktøy til montering.

0.0 0
Skriv din egen anmeldelse Close
  • Kun registrerte brukere kan skrive anmeldelse
*
*
  • Dårlig
  • Perfekt
*
*
*
Kun registrerte brukere kan skrive anmeldelse