Simons catback eksos VW Golf 2 GTI 16V

Produsent: Simons
Simons catback sportseksos til VW Golf 2 GTI 16V 1985-1991. Rustfritt system med 63,5 millimeter rørføring og 2 x 80 millimeter enderør. E-merket catback eksos.
Sku: 028-HR

Lagerstatus 1 på lager

Gamle prisen: NOK 6004,06 eksl mva
NOK 5263,96 eksl mva
i h
Send til
*
*
Fraktmetode
Navn
Estimert leveringsdato
Pris
Ingen fraktalternativer

Simons catback sportseksos til Volkswagen Golf II GTI 16V 1985-1991. Systemet passer til biler med eller uten katalysator og monteres etter katalysator eller etter den originale fremre lyddemperen, avhengig av bilens oppsett.

Eksosen er laget i rustfritt stål og leveres som et komplett modelltilpasset sportsystem med 63,5 millimeter rørføring og 2 x 80 millimeter enderør. Det gir Golf II GTI 16V et mer markant og klassisk GTI-uttrykk bakfra, samtidig som bilen får en dypere og mer sportslig lydkarakter enn med standardeksosen.

Simons er kjent for sportseksos med god passform, solid konstruksjon og en klassisk skandinavisk lyd. Med lavere mottrykk og forbedret flow er dette et opplagt valg for deg som vil oppgradere din Golf 2 GTI 16V med en rustfri catback eksos som både ser riktig ut og låter riktig.

Systemet er E-merket. Det betyr at eksosanlegget er typegodkjent etter europeiske krav og kan brukes til veibruk der bilens øvrige oppsett og lokale regler tillater det.

 

Spesifikasjoner:
Type: Catback sportseksos
Materiale: Rustfritt stål
Rørdiameter: 63,5 millimeter
Enderør: 2 x 80 millimeter
Montering: Etter katalysator eller original fremre lyddemper
EC-type: E28
Varenummer: 028-HR

Passer til:
VW Golf II GTI 16V 1985-1991

Produktspesifikasjoner
VW model Golf II
Motor type 16V
Godkjent for veg- og bilinspeksjoner E28 EC Type-app.
Category Exhaust - Mufflers & Tips
0.0 0
Skriv din egen anmeldelse Close
  • Kun registrerte brukere kan skrive anmeldelse
*
*
  • Dårlig
  • Perfekt
*
*
*
Kun registrerte brukere kan skrive anmeldelse